عدم نظارت بر املاک معاملاتی در شهر صدرا و تعداد بی رویه و غیر منطقی آن سبب افزایش نرخ اجاره بها شده است
    
تعداد بازدید: 335
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/4/1
منبع : درون سازمانی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر صدرا در نخستین جلسه قرارگاه مردمی سازی یارانه در شهر صدرا که به میزبانی شورای اسلامی شهر صدرا برگزار گردید، رئیس شورای اسلامی شهر صدرا بیان داشت گرانی‌های شهر صدرا ناشی از عدم نظارت بر قیمت‌ها می باشد. 

فیروزمند افزود تفاوت قیمت ها در فروشگاه ها، مغازه ها، میوه فروشی ها و نانوایی های مختلف قابل قبول نیست و نیازمند رسیدگی و نظارت مستمر مسئولان ذی ربط دارد. وی بیان داشتند قیمت بالای برخی اجناس بخصوص برای اقشار آسیب پذیر منجر به معضلات اجتماعی می گردد. وی به پراکندگی نامناسب نانوایی ها اشاره نمودند و بیان داشتند در برخی خیابان ها چندین نانوایی و در برخی محلات هیچ نانوایی وجود ندارد. ایشان بیان داشتند شورای شهر و شهرداری صدرا برای تخصیص و جانمایی مناسب و جابجایی برای نانوایی ها آمادگی کامل دارد.
ایشان یکی دیگر از مهمترین مشکلات شهر صدرا را تعداد زیاد و غیرمنطقی املاک اعم از مجوزدار و فاقد مجوز دانسته و بیان داشتند عدم نظارت بر بنگاه های معاملاتی املاک سبب افزایش بی رویه و غیر منطقی زمین و مسکن و اجاره ها، سوء استفاده آنان از مسافران بخصوص در بحث اجاره سوئیت ها شده است.

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.