در کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا مطرح شد: نمایشگاه فروش بهاره در صدرا برگزار می‌شود
    
تعداد بازدید: 109
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/11/8

 به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری صدرا: کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا با حضور رضا انصاری معاون توسعه و منابع انسانی شهرداری، مهندس مرتضی زارع رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی، مهندس صاحبکاران مسئول کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری و سایر اعضای کمیسیون برگزار شد .

رضا انصاری معاون توسعه و منابع شهرداری در این خصوص گفت: کمیسیون سرمایه گذاری به صورت دوره ای و با هدف بررسی و ارائه راهکارهای مناسب جهت توسعه سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود که در این جلسه مصوباتی در این راستا انجام شد.

 وی افزود: نمایشگاه فروش بهاره پیش از شروع ایام عید در شهر صدرا برگزار خواهد شد تا شهروندان بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری نمایند که در حال حاضر کار انتخاب محل برگزاری این نمایشگاه  در حال انجام است و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می گردد.

 انصاری خاطرنشان شد: با هدف جذب سرمایه گذار و ایجاد درآمد پایدار چندین طرح سرمایه گذاری آماده شده است که مراحل تغییر کاربری زمین های آن در حال انجام است، همچنین طرح پیاده راه سلامت بلوار جانبازان نیز توسط مشاور در حال آماده سازی است که تا 2 ماه آینده تحویل داده می‌شود.

 معاون توسعه و منابع شهرداری صدرا بیان کرد: موانع و مشکلات بر سر اجرای برخی دیگر از طرح سرمایه‌گذاری نیز در این جلسه مطرح شد تا سریعاً راهکارهای مناسب جهت رفع موانع آن مشخص گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.