سخنگوی شورای شهر صدراخبر داد: برگزاری جلسه بررسی تعرفه عوارض سال ۱۴۰۲ شهرداری صدرا
    
تعداد بازدید: 135
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/11/10

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی صدرا: مهدی کشاورزی سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا اظهار کرد: یکصد و بیست و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر صدرا با موضوع بررسی تعرفه پیشنهادی عوارض سال  1402 با حضور اعضای شورای شهر و کارشناسان شهرداری برگزار شد و پیشنهادات شورای شهر و شهرداری مورد بحث و بررسي قرار گرفت .

وی گفت : تعرفه عوارض شهرداری فصل به فصل به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت تا پس از تصویب در صحن شورا جهت تائید به فرمانداری ارسال شود.

 سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا افزود: یکی از مهم‌ترین وظایف شورای اسلامی شهر بررسی و تصویب عوارض سالانه شهرداری می باشد، با توجه به اهمیت این موضوع اعضای شورای اسلامی شهر ، نهایت دقت را در این ارتباط دارد.

کشاورزی تصريح کرد : در این جلسه در قالب پنج فصل؛ مستندات قانونی وضع عوارض بهاء خدمات، فصل عوارض (صدور، تجدید و تمدید پروانه ساختمانی، ارزش افزوده ناشی از تغییر و تعیین کاربری عرصه ، تبلیغات محیطی، اجرای طراح های توسعه شهری ، تردد وسایل نقلیه باری، صدور مجوز احداث و بهره برداری تاسیسات و تجهیزات شهری و...) فصل هزینه و بهاء خدمات، آیین نامه ها و دستورالعمل ها و فصل ضرایب معابر در کاربری‌های مختلف به صورت جزء به جزء مورد بررسي قرار گرفت که بعداز تایید نهایی فرمانداری جهت آگاهی شهروندان انتشار داده خواهد شد.

وی گفت: امید است با تعامل شورا و شهرداری و تصویب تعرفه عوارض سال ۱۴۰۲ در راستای مشکلات حوزه شهری گام‌های مؤثری برداشته شود و سال آینده شاهد اتفاقات خوبی در حوزه‌های عمرانی و شهرسازی باشیم.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.